Obserwatorzy

Info o mnie

Jestem studentką nie życiowego kierunku (podobno), choć wcale się tym nie przejmuję. Uważam się za osobę urodzoną pod szczęśliwą gwiazda,ponieważ zawsze spadam, jak kot, na cztery łapy, gdy coś przeskrobię :) Ciągle, gonie za swoim szczęściem i wierzę mocno, że jest wielkie dlatego idzie do mnie małymi krokami i dojść nie może tak szybko, więc muszę być cierpliwa. Niestety nie jest to moja mocna cecha. Staram się myśleć pozytywnie, choć czasem okoliczności nie są zbyt sprzyjające. Uśmiech na co dzień nie schodzi mi z twarzy i jest zaraźliwy :)

 Jestem szczęśliwie zakochana od 4 lat, we wspaniałym facecie, który wspiera mnie na każdym kroku. Jest bardzo troskliwy, ciepły i wyrozumiały :) Wybacza mi każdą głupotkę, a co gorsza jak się uprę to w tej głupocie mnie nawet wspiera, choć nie zawsze jest mu to na rękę.

Rękodzieło towarzyszyło mi od zawsze. Tego typu pasją zaraziła mnie moja mama, która potrafiła wyczarować coś z niczego. Pozwalała mi towarzyszyć sobie podczas tworzenia i zachęcała do pomocy i możecie się domyśleć, że dalej tworzyłam już samodzielnie. Początki nie były łatwe ale trening czyni mistrza. Czasami jestem bardzo zadowolona z tego co stworzę, a czasem po prostu patrzę na to z obrzydzeniem, ponieważ jestem bardzo krytyczna w stosunku do tego co robię. Na założenie bloga czekałam bardzo długo, oczywiście przez samą siebie i wojnę toczącą się w mojej głowie typu: założyć, nie założyć, założyć, nie założyć............ itd.
Aż w końcu po namowie mojego Ukochanego podjęłam ostateczną decyzję, żeby jednak założyć :D
Czy była to słuszna decyzja? Nie mnie to oceniać i to pozostawiam Wam.
Pozdrawiam
Artystycznie Nierozważna!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję,że zostawiasz po sobie ślad! Być może właśnie zostawiłeś/łaś po sobie cenną wskazówkę, która może odmienić moje życie :) DZIA :*